Перейти до вмісту

Learn Together

Цей курс для дітей від 7 років. Він був розроблений, щоб створити приємне та привабливе середовище для ефективного навчання. Автентичні контексти та творчі завдання визначають чіткий шлях для поступового просування до успішного отримання кваліфікацій YLE Cambridge English.

Succeed Together

Цей курс для дітей від 8 років.

Захоплюючі теми з напрацюванням словникового запасу, цікаві історії та зрозумілі приклади граматичних структур допомагають побудувати чіткий шлях для поступового просування до успішного отримання кваліфікацій YLE Cambridge English.

Bright Ideas

Цей курс для дітей від 9 років.

Теми курсу допомагають вивчати навколишній світ, збирати інформацію, ділитись власною думкою та знаходити відповіді. Курс охоплює обсяг мови відповідного вимогам Young Learners Cambridge English Qualifications.

Get started

Цей курс для дітей від 10 років.

Всі теми актуальні і ретельно підібрані та представлені через діалоги з реального життя, відео, мультфільми, анімації та захоплюючі тексти для читання та аудіоматеріали.

Let's go on

Цей курс для дітей від 13 років.

Актуальні для підлітків теми та поступова практика з розвитку навичок вибудовують впевненість в застосуванні англійської мови.

Give it a go

Цей курс для дітей від 13 років.

ї мови.